Aizvadīts futbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem - VENTSPILS TEHNIKUMS

Aizvadīts futbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem

Aizvadīts futbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem

Otrdien, 3.maijā, Olimpiskā centra “Ventspils”  Mini Pitch futbola laukumā (Sporta ielā 7/9) notika futbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem.

Sacensību mērķis ir popularizēt futbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Turnīrā piedalījās komandas no 3 skolām – Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, Ventspils 4.vidusskolas un Ventspils Tehnikuma, kuru pārstāvēja divas komandas. Komandas aizvadīja viena apļa turnīru, izspēlējot katra ar katru.

Par turnīru uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas jauniešu komanda, kas uzvarēja visas spēles, ar 7:0 pieveicot Ventspils Tehnikuma 2. komandu, 2:1 Ventspils Tehnikuma 1. komandu un 3:1 Ventspils 4.vidusskolu.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atdzīts Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas  audzēknis Valters Valts Grīslis, kurš balvā saņēma ielūgumu uz Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas komandā spēlēja: Emīls Zvirgzdiņš, Ralfs Roberts Grīslis, Edgars Dāvids Borherts, Valters Valts Grīslis, Arvīds Reinbergs, Alekss Petrovs un Kristers Gūtmanis. Komandas treneri – Edīte Kaufmane-Gannusa un Jānis Zemels.

Otro vietu turnīrā izcīnīja Ventspils 4.vidusskola, bet trešo – Ventspils Tehnikuma 1. komanda. Ventspils Tehnikuma 1. komandā spēlēja Vjačeslavs Bičkovs, Emīls Markuss Silmanis, Daniels Bērziņš, Klāvs Kronbergs, Iļjs Oliščuks un Ņikita Grudins. Komandas trenere Irina Ozoliņa.

Turnīru tiesāja Ventspils Tehnikuma PT2020 audzēknis Nikita Karpovs.

Katra komanda balvās saņēma Ventspils Tehnikuma ceptos kliņģerus, 1.-3.vietas ieguvēji saņēma medaļas.

Ventspils Tehnikums saka paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai turnīrs veiksmīgi norisinātos! Paldies Olimpiskam centram “Ventspils” par sarūpēto dāvanu vērtīgākajam spēlētājam!

Informāciju sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma
Sporta organizators
E-pasts:

Dalīties: