Izglītības tehnoloģijas - publicēts projekta noslēguma ziņojums - VENTSPILS TEHNIKUMS

Izglītības tehnoloģijas – publicēts projekta noslēguma ziņojums

Izglītības tehnoloģijas – publicēts projekta noslēguma ziņojums

Vidzemes Augstskola sadarbībā ar Ventspils Tehnikumu, Ventspils Augstskolu un Valmieras Tehnikumu ir sagatavojuši projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” noslēguma ziņojumu par vienu no daudzajām projekta sadaļām – izglītības tehnoloģijām.

Projekta īstenošana tika uzsākta 2018.gada 1.novembrī un noslēdzās 2021.gada 31.oktobrī. Šī posma laikā projektā Ventspilī un Valmierā tika veiktas dažādas aktivitātes, no kurām inovatīvākās tika ieviestas tieši izglītības iestādēs. Ventspils Tehnikumā tika izveidota un atklāta virtuālās realitātes klase, Valmieras Tehnikumā virtuālā ala, Ventspils Augstskolā digitālā interaktīvā klase, bet Vidzemes Augstskolā aktīvās mācīšanās telpa.

Ar projekta noslēguma ziņojumu iespējams iepazīties šeit

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Papildus informācija:
Projekta vadītājs – Elvis Binders-Čoders

Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Dalīties: