Notikusi sadarbības tikšanās ar ražošanas uzņēmumu SIA Brabantia Latvia - VENTSPILS TEHNIKUMS

Notikusi sadarbības tikšanās ar ražošanas uzņēmumu SIA Brabantia Latvia

Notikusi sadarbības tikšanās ar ražošanas uzņēmumu SIA Brabantia Latvia

Otrdien, 17. maijā, Ventspils Tehnikumā sadarbības vizītes ietvaros viesojās Nīderlandes meitas uzņēmuma SIA “BRABANTIA LATVIA” pārstāvji, personāla vadītāja Ilze Kraģe un tehniskās nodaļas vadītājs Rihards Nolendorfs. Vizītes mērķis iepazīties ar Tehnikumu, lai iespējams jau tuvākajā nākotnē uzsāktu ciešāku sadarbību, tajā skaitā, audzēkņu prakšu vietu nodrošināšanu mehatronikā un metālapstradē.

Tikšanās laikā SIA “BRABANTIA LATVIA” pārstāvji iepazinās ar Tehnikumā apgūstamo izglītības programmu piedāvājumu, kā arī mācību telpām un tehnoloģiskajām iespējām konkurētspējīgu un darba tirgū pieprasītu topošo profesionāļu sagatavošanā.

Sadarbības rezultātā plānots, ka Ventspils Tehnikuma topošajiem mehatroniķiem un mašīnbūves tehniķiem būs iespēja daudz tuvāk iepazīt uzņēmumu, īstenot praktiskās mācības reālā darba vidē un pēc tehnikuma absolvēšanas turpināt pastāvīgas darba gaitas augsti novērtētā starptautiskā uzņēmumā.

Uzņēmums SIA „Brabantia Latvia” ir dibināts 2008. gadā un specializējas gludināmo dēļu, ārtelpu žāvētāju un no šī gada – arī iekštelpu žāvētāju ražošanā. 99,5% saražotās produkcijas tiek eksportēta uz vairāk nekā 90 dažādām pasaules valstīm. Brabantia koncerns ir dibināts 1919. gadā, tas ir Nīderlandes ģimenes uzņēmums, kas jau ceturtajā paaudzē pieder Van Elderen ģimenei. Savā pastāvēšanas simtgadē 2019. gadā uzņēmums ieguva prestižo „Royal Dutch company”, “Karaliskais Nīderlandes uzņēmums” statusu.

Informāciju sagatavoja:
Antra Gārbena
Ventspils Tehnikuma
Direktora vietnieks praktisko mācību, pieaugušo
izglītības un darba vidē balstītās apmācības darbā
E-pasts:

Dalīties: