Neformālā izglītība - VENTSPILS TEHNIKUMS

Neformālā izglītība

Jūras veltes

Stundu skaits: 4

Pasniedzējs: Uldis Ernstons

Saturs: Meistarklases ietvaros apgūsi 3 jūras velšu – garneļu , mīdiju un austeru, kā arī to piedevu pagatavošanas tehnikas, kā arī pasniegšanas un servēšanas variācijas.

Rezultāts: Mācēsi pagatavot Cēzara salātus ar garnelēm un Cēzara mērci, Mīdiju zupu ar Cēzara salātu mērci, Mīdiju zupu ar blanšētiem tomātiem un ķiploku bageti, Austeres (apmācībā iekļauta to atvēršanas tehnikas apgūšana), Mērces, ko pasniegt kopā ar austerēm.

Dalības maksa: 28 EUR

PIETEIKTIES

Saldumu un našķu pagatavošana

Stundu skaits: 4

Pasniedzējs: Uldis Ernstons

Saturs: Profesionāla meistara vadībā uzzināsi 4 saldo našķu – zefīru, mafinu, “Serenāžu” un parfē pagatavošanas noslēpumus un iespējas.

Rezultāts: Mācēsi pagatavot mafinus no paša sagatavotas mīklas; zemeņu parfē; zefīrus klasiskajā tehnoloģijā no pašu gatavota ābolu biezeņa, ar un bez šokolādes glazūras pārklājumu; konfekšu batoniņus “Serenāde”.

Dalības maksa: 25 EUR

PIETEIKTIES

Svētku uzkodu pagatavošana

Stundu skaits: 3

Pasniedzējs: Uldis Ernstons

Saturs: Profesionāla meistara vadībā apgūsi 6 svētku uzkodu – pirkstiņuzkodu jeb “knakstiņu” pagatavošanas tehnikas, izmantojot gaļas, zivju, siera un veģetāros produktus.

Rezultāts: Mācēsi pagatavot 2 veidu uzkodas, izmantojot jūras veltes, Liellopa steika uzkodu; Cāļa sirds uzkoda; 2 veidu veģetārās uzkodas.

Dalības maksa: 25 EUR

PIETEIKTIES

Ziedu dekori svētkiem

Stundu skaits: 3

Pasniedzējs: Ilze Krekovska

Saturs: Nodarbības laikā pasniedzēja iepazīstinās ar dažādiem ziedu rotājumu, kompozīciju izgatavošanas veidiem, iemāca atlasīt un kombinēt rotājuma pagatavošanai nepieciešamos ziedus un floristikas materiālus, veikt to nostiprināšanu.

Rezultāts: Pēc pasniedzējas sagatavota parauga mācēsi pagatavot savu ziedu kompozīciju, ar ko rotāt savu darba vai dzīves vietu.

Dalības maksa: 27 EUR

PIETEIKTIES

Dienas meikaps, izmantojot atbilstošo krāsu gammu

Stundu skaits: 5

Pasniedzējs: Endijs Platačs

Saturs: Apgūti krāsu un stila mācības pamata principi un klasifikācija- ziema, pavasaris, vasara, rudens. Praktiski apgūti make-up pamatprincipi – pamata uzklāšana, sejas ovāla korekcija, acu korekcija, acu ēnojuma tehnikas.

Rezultāts: Pēc nodarbības pratīsi: atpazīt personas tipu (ziema, pavasaris, vasara, rudens) un izvēlēties tipam atbilstošu dekoratīvās kosmētikas toņu gammu; izvērtēt savu kosmētikas maciņa saturu, ja vēlēsies – atbrīvosies no liekā; sastādīt iepirkuma sarakstu atbilstošas dekoratīvās kosmētikas iegādei; pati sev uzklāt dienas grimu.

Dalības maksa: 32 EUR

PIETEIKTIES

Veģetārie un vegāniskie ēdieni

Stundu skaits: 4

Pasniedzējs: Ingmārs Ladigs

Saturs: Mācību kursa laikā audzēkņiem tiek dotas iespējas pilnveidot savas meistarības prasmes virtuvē un izmēģināt dažādas veģetāro un vegānisko ēdienu receptes.

Rezultāts: Meistarklases laikā apgūsi produktu apstrādi, sagatavošanas un pasniegšanas procesu.

Tiks vairota izpratne par veģetāru un vegānisku ēdienu dažādību un plašajām iespējam.

Dalības maksa: 42 EUR

PIETEIKTIES

Moodle e-mācību vide

Stundu skaits: 12

Pasniedzējs: Alberts Kozlovs

Saturs: Izglītības programmas mērķis ir sniegt dalībniekiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai tie spētu patstāvīgi izstrādāt un pasniegt kursus Moodle e-mācību sistēmā.

Rezultāts: Spēsi veikt mācību satura izveidi un pārvaldību Moodle e-vidē.

Dalības maksa: 0 EUR

PIETEIKTIES

IEPRIEKŠĒJO GADU ORGANIZĒTIE KURSI

Neformālās izglītības aktualitātes
Dalīties: