Pieredzes apmaiņas ietvaros tiekamies ar Rīgas Valsts tehnikumu - VENTSPILS TEHNIKUMS

Pieredzes apmaiņas ietvaros tiekamies ar Rīgas Valsts tehnikumu

Pieredzes apmaiņas ietvaros tiekamies ar Rīgas Valsts tehnikumu

Piektdien, 20. maijā, Ventspils Tehnikumā pieredzes apmaiņas ietvaros viesojās Rīgas Valsts tehnikuma pārstāvji, lai dalītos pieredzē un izplatītu projekta rezultātus.

Projektu īstenošana ir tikai viena sadaļa no projektu vadības procesa, tikpat būtiska loma ir sadarbības veidošanai, bet, lai projekts iegūtu pilnvērtīgu ietekmi – arī rezultātu izplatīšanai un zināšanu nodošanai. Rīgas Valsts tehnikuma kolēģi pastāstīja par savu projektu pieredzi, iepazīstināja mūs ar kāda Erasmus+ projekta rezultātu (mobilitātes platformu “SoftMob”), tāpat arī mēs dalījāmies pieredzē ar saviem projektiem, tādējādi kopīgi stiprinot profesionālās izglītības sektoru.

“Rīgas Valsts tehnikuma vizītes laikā tikām iepazīstināti ar mobilitātes platformu SoftMob, kas palīdz pārvaldīt lielu skaitu mobilitātes, kā arī samazina administratīvo slogu. Vizītes laikā abu tehnikumu pārstāvji dalījās ar savu pieredzi un zināšanām darbā ar projektiem, kas dod iespēju izvērtēt savas organizācijas pieeju projektu pārvaldībā.”

Kaido Pobuss
Ventspils Tehnikuma projektu vadītājs

Savos iespaidos par pieredzes apmaiņas tikšanos ar Rīgas Valsts tehnikumu dalās Starptautiskās sadarbības un projektu vadības struktūrvienības projektu vadītājs.

Raksts turpinās pēc foto galerijas

Tikšanās tika atklāta ar nelielu kafijas pauzi, kuras laikā neformālā atmosfērā kopā ar viesiem no Rīgas Valsts Tehnikuma – projektu nodaļas vadītāju Sandru Bidzāni, galveno speciālisti Aritu Ošiņu, speciālistēm Lienu Ādamsoni un Anastāsiju Soloveičiku, sarunās piedalījās Ventspils Tehnikuma starptautiskās sadarbības un projektu vadības nodaļas projektu vadītāji Kaido Pobuss un Elvis Binders-Čoders, Ventspils Tehnikuma galvenā grāmatvede Lindija Jaunķērpe, grāmatvedes Ilma Tomiņa un Jekaterina Kondratjeva, profesionālo izglītības priekšmetu pedagogs Mārtiņš Urbāns, karjeras konsultante Rita Zingberga un direktores vietniece praktisko mācību un darba vidē balstītas apmācības darbā Antra Gārbena. Visi iesaistītie darbinieki ir ar pieredzi projektu īstenošanā, tādēļ sarunas raisījās viegli un katrs varēja sarunas laikā padalīties ar savu pieredzi un atziņām. Pēc kafijas pauzes visi pasākuma dalībnieki devās uz datorklasi, kurā Rīgas Valsts tehnikuma kolēģi prezentēja projekta rezultātus, īpaši akcentējot Erasmus+ mobilitātes platfromu “SoftMob”.

Tikšanās noslēguma sadaļā direktores vietnieces Antra Gārbenas vadībā tika noorganizēta neliela ekskursija pa Ventspils Tehnikuma modernajām telpām, taču pašā noslēgumā tapa sadraudzības foto pie mūsu skolas ieejas.

Sakām lielu paldies Rīgas Valsts tehnikuma kolēģiem par tikšanās iniciatīvu, vēlam veiksmi darbā un jaunā mācību gada uzņemšanā!👍

Informāciju sagatavoja:
Elvis Binders-Čoders
Ventspils Tehnikuma
Projektu vadītājs
E-pasts:

Dalīties: