Vebinārs “Kā mazināt Covid-19 pandēmijas radīto ietekmi un veicināt emocionālo labbūtību jauniešiem” - VENTSPILS TEHNIKUMS

Vebinārs “Kā mazināt Covid-19 pandēmijas radīto ietekmi un veicināt emocionālo labbūtību jauniešiem”

Vebinārs “Kā mazināt Covid-19 pandēmijas radīto ietekmi un veicināt emocionālo labbūtību jauniešiem”

Labbūtības projekts Ventspils Tehnikumā

Ventspils Tehnikuma audzēkņiem no desmit kursiem šī gada 2.decembrī projekta “Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošanu Ventspils Tehnikumā” ietvaros tika sniegta iespēja piedalīties “Rīgas Stradiņa Universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārstes-rezidentes psihoterapijā Dr. Lanas Šišlo vebinārā par trauksmi un panikas lēkmēm.

Pirms tikšanās ar L.Šišlo audzēkņi varēja anonīmi iesūtīt viņiem interesējošos jautājumus, kuri tika atbildēti vebināra laikā. Priecājamies par jauniešiem, kuri izmantoja šo iespēju! Vebināra laikā Dr.Lana Šišlo izskaidroja audzēkņiem trauksmes funkcijas, cēloņus, izpausmes un to mazināšanas līdzekļus. Tika izrunāts arī par panikas lēkmju rašanās iemesliem un novēršanas veidiem. Psiholoģe aicināja ikvienu jaunieti, kurš pats netiek galā ar trauksmi, vērsties pēc palīdzības pie speciālista, vai tas būtu skolas psihologs vai kāds cits profesionālis, taču ir būtiski laikus risināt šādus jautājumus.

Raksts turpinās pēc galerijas

Drīzumā vebināra ieraksts tiks izsūtīs visiem Ventspils Tehnikuma audzēkņiem, lai viņi var to noskatīties sev ērtākā laikā un pēc nepieciešamības izmantot tajā esošos ieteikumus.

Saņemot no audzēkņiem pateicību par šī temata aktualizēšanu, saprotam, ka Covid-19 pandēmijas laiks nevienam nav viegls. Tāpēc vēl jo vairāk ir svarīgi iesaistīties dažādu labsajūtas veicinošu pasākumu norisēs, gan tajās, kas būs šonedēļ pozitīvo emociju vairošanas ietvaros, gan citās, kā piemēram, pašlaik notiekošie sniega izaicinājumi, kas tiek atspoguļoti Ventspils Tehnikuma Facebook vietnē.

Novēlam ikvienam šī projekta dalībniekam – ieskatīties mazliet dziļāk sevī, izprast, kā uzlabot savu pašsajūtu, apzināties savas emocijas un pielietot kādu no instrumentiem, lai spētu izreaģēt sakāpinātās emocijas un no jauna atgūtu iekšējo līdzsvaru!

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”

Informāciju sagatavoja:
Ieva Krūmiņa
Ventspils Tehnikuma projektu vadītāja
E-pasts:

Dalīties: