Ventspils Tehnikuma sadarbības vizīte SCHWENK Latvija - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils Tehnikuma sadarbības vizīte SCHWENK Latvija

Ventspils Tehnikuma sadarbības vizīte SCHWENK Latvija

Ventspils Tehnikuma pārstāvji 2023. gada 18. aprīlī piedalījās sadarbības vizītē uzņēmumā SCHWENK Latvija, kas ir vadošais būvmateriālu ražotājs Latvijā.

Ventspils Tehnikuma pārstāvji iepazinās ar Brocēnu cementa rūpnīcu, kā arī tās darbību. Cementa rūpnīca ir viena no mūsdienīgākajām Eiropā, ar pilnībā slēgtu ražošanas ciklu, nepārtrauktu kontroli, aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem. Tikšanās laikā tika pārrunāti sadarbības virzieni un modeļi. Abas puses guva apliecinājumu, ka sadarbība ir nozīmīga gan uzņēmuma darbībā – kvalificēta darbaspēka piesaistē, gan profesionālajā izglītībā – zinošu un prasmīgu darbinieku sagatavošanā.

Pārrunu rezultātā izvirzīti 3 virzieni uz kuriem tiks vērsta turpmākā sadarbība:

  1. Ventspils Tehnikuma izglītojamo prakses un darba iespējas uzņēmumā SCHWENK Latvija.
  2. Karjeras pasākumi un mācību ekskursijas topošajiem mašīnbūves tehniķiem, elektrotehniķiem, kā arī mehatronisku sistēmu tehniķiem.
  3. Kopīga sadarbība un uzņēmuma pārstāvju iesaiste profesionālās kvalifikācijas eksāmenu komisiju darbā.

Raksts turpinās pēc foto galerijas

Tikšanās laikā no Ventspils Tehnikuma piedalījās direktores vietniece Antra Gārbena, darba vidē balstītajās mācībās – projektu vadītājs Kaido Pobuss un projektu vadītājs Elvis Binders-Čoders, savukārt, SCHWENK Latvija pārstāvēja valdes locekle, personāla un administrācijas direktore Linda Šedlere, personālvadības eksperte Ramona Einberga, komunikācijas vadītāja Antra Savleviča, cementa ražošanas un tehniskās daļas vadītājs Gatis Jansons, personāla speciāliste Elīna Voika.

Ventspils Tehnikums aicina iepazīt mūsu jauno sadarbības partneri SCHWENK Latvija – www.schwenk.lv.

Ventspils Tehnikums nodrošina Kurzemes reģiona tautsaimniecības vajadzībām atbilstoši kvalificēta un Eiropas Savienības kopējā darba tirgus prasībām atbilstoša darbaspēka sagatavošanu vairākās nozarēs un kvalifikācijas līmeņos.

Papildus informācija:
Ventspils Tehnikums

Dalīties: