Ventspils Tehnikuma sveiciens Lāčplēša dienā - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils Tehnikuma sveiciens Lāčplēša dienā

Ventspils Tehnikuma sveiciens Lāčplēša dienā

Lāčplēša diena kalendārā noteikta kā atceres diena – Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas diena. Lāčplēsis ir simbolisks latviešu tēls, kas ir aprakstīts literatūrā un filmās. Lāčplēsis simbolizē tautas diženumu, bet viņa varonība simbolizē cilvēka drošsirdību, aizstāvot dzimteni no iebrucējiem.

Šo drošsirdību un mūsu tautas diženumu ikdienu izglītības procesa ietvaros cenšamies uzturēt mūsu audzēkņu apziņās un sirdīs, taču, protams, īpašāku nozīmi tam pievēršam novembra mēnesī, kad visi uz brīdi apstājamies un kļūstam vienotāki un stiprāki Latvijai.
Arī mūsu pedagogi vienmēr labprāt iesaistās dažādu pasākumu īstenošanā, tā, piemēram, skolotājas Odarka Kukite un Māra Kalneja šodien, 11.novembrī, tikās kopīgā nodarbībā – starppriekšmetu saikne “Valodas, kultūras izpratne un izpausmes caur digitālajiem rīkiem. Lāčplēša diena”. Stundā piedalījās 2.kursa programmēšanas tehniķi. Nodarbības sākumā tika apskatīts mācību video par Lāčplēša dienas nozīmīgu Latvijas vēsturē, tad skolēni, izmantojot Google Jam Board atbildēja uz jautājumiem par Lāčplēša dienu, iesaistījās diskusijās un dalījās ar savām Lāčplēša dienas ģimenes tradīcijām. Nodarbības noslēgumā skolēni sacentās Kahoot testā. Tomēr attālinātās mācības var būt interesantas un aizraujošas.
“Skolotājs un students aug kopā”
(Konfūcijs)

Ventspils Tehnikuma kolektīvs sūta sirsnīgus un patriotiskus
sveicienus Lāčpleša dienā ikvienam Latvijas patriotam!
Dalīties: