Ventspils vidusskolu grupā zēniem notiks 3×3 basketbola turnīrs - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils vidusskolu grupā zēniem notiks 3×3 basketbola turnīrs

Ventspils vidusskolu grupā zēniem notiks 3×3 basketbola turnīrs

Ceturtdien, 14. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā (Brīvības ielā 14) notiks “3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2023”. Basketbola turnīra atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 12.00.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Basketbola sacensībās piedalīsies komandas no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 6. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma.

Šādas sacensības 3×3 basketbolā notiek jau ceturto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas komanda, otro vietu izcīnīja Ventspils Tehnikums, bet trešajā vietā ierindojās Ventspils 4.vidusskola.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi. Projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.  

Visām komandām vēlam veiksmi, cīņas sparu un pozitīvas emocijas!

 

Sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma
Sporta organizators
e-pasts:

Dalīties: