FOTO GALERIJA: Atvērto durvju diena 2023 - VENTSPILS TEHNIKUMS

FOTO GALERIJA: Atvērto durvju diena 2023

FOTO GALERIJA: Atvērto durvju diena 2023

FOTO: Edgars Zviedrāns

21. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Ventspils Tehnikumā tika vērtas durvis pasākumam “Atvērto durvju diena 2023”, kurā ikvienam bija iespēja iepazīt 2023./2024. mācību gadā plānotās profesionālās izglītības programmas.

Pasākumu atklāja Ventspils Tehnikuma direktore Kristīne Vāgnere-Davidova. Pēc direktores uzrunas bija iespēja iepazīt apgūstamās profesijas un aplūkot mūsdienīgās telpas, darbnīcas, kā arī uzzināt par prakses un Erasmus+ mobilitātes iespējām, dienesta viesnīcu un interešu izglītību.

Ventspils Tehnikuma mācību restorānā “Dzirnās” varēja iepazīties ar viesmīļa – bārmeņa profesiju, kurā bija iespēja vērot aizraujošus paraugdemonstrējumus. Viesu uzņemšanas dienesta un tūrisma pakalpojumu speciālisti piedāvāja iegriezties ceļotāju un viesnīcas ikdienas pasaulē. Savukārt, mūsu topošie restorānu pavāri savas prasmes demonstrēja Ventspils Tehnikuma mācību laboratorijā. Datorsistēmu un programmēšanas tehniķus bija iespējams satikt virtuālās realitātes klasē un padarboties ar jaunāko tehnoloģiju sniegtajām iespējām.

Varēja iepazīties arī ar inženiersistēmu būvtehniķu, mašīnbūves tehniķu, automehāniķu, elektrotehniķu un mehatronisku sistēmu tehniķu profesijām!

Visiem interesentiem bija iespēja doties ekskursijā pa Ventspils Tehnikumu, kurā varēja iepazīties ar izglītības iestādes piedāvātajām iespējām, kā arī iepazīties un aprunāties ar pedagogiem. Savukārt, mācību darbnīcās notika radošie pasākumi ar iespēju izmēģināt kādu no profesijas svarīgākajām iemaņām. Ekskursijas laikā bija iespēja apskatīt arī dienesta viesnīcu un uzdot interesējošos jautājumus.

Tāpat Atvērto durvju dienu laikā bija iespēja satikt arī Ventspils Tehnikuma pašpārvaldes jauniešus, lai uzzinātu sniegtās iespējas arī ārpus stundu notiekošajās aktivitātēs un skolas dzīvi kopumā.

Informāciju sagatavoja:
Dina Dāvida
Ventspils Tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: + 371 22113798
E-pasts:

Dalīties: