Kā palīdzēt jaunietim karjeras veidošanā? - VENTSPILS TEHNIKUMS

Kā palīdzēt jaunietim karjeras veidošanā?

Kā palīdzēt jaunietim karjeras veidošanā?

Par šo tēmu ar Ventspils Tehnikuma izglītojamo vecākiem 17.marta vakarā ZOOM vidē runāja biedrības “Jauniešu akadēmija Pacelt Pasauli” dibinātāja un vadītāja Dace Briede- Zālīte –  diplomēta Londonas „Koučinga Akadēmijas” (The Coaching Academy) personīgās izaugsmes speciāliste un licenzēta Brajena Meina „Mērķu plānošanas” (Goal Mapping) trenere.

Tikšanās laikā lektore atklāja, kā raksturs, personības tips, talanti un prasmes ietekmē karjeras izvēli, kāpēc tos svarīgi ņemt vērā, kā arī to, kādas ir tipiskākās jauniešu kļūdas, domājot par nākotnes izvēli. Kopā ar nodarbības dalībniekiem tika apskatīti izplatītākie mācību motivācijas zuduma cēloņi un meklēti stimuli, kā veicināt jaunieti mācīties.

Aicinām izmantot iespēju un iepazīties ar “Pacelt Pasauli” aktualitātēm tīmekļa vietnē https://www.paceltpasauli.lv/jauniesu-akademija/.

Tāpat iespējams sekot līdzi jaunumiem un ieteikumiem karjeras veidošanā un sevis kā personības izzināšanā lektores un organizācijas “Pacelt Pasauli” sociālo tīklu Facebook un Instagram profilos.

Informāciju sagatavoja:
Evita Roģe
Mūžizglītības un karjeras izglītības centra vadītāja,
sabiedrisko attiecību speciāliste
+371 25709377

Dalīties: