Izmitināšanas pakalpojumi - VENTSPILS TEHNIKUMS

Izmitināšanas pakalpojumi

Dienesta viesnīca

Ventspils Tehnikums pamatoti lepojas ar vienu no labākajām audzēkņu dienesta viesnīcām Latvijā. Lielajai dzīvei jauniešus sagatavo ne vien studijas, bet arī dienesta viesnīca, kurā dažs sper pirmos savas patstāvīgās dzīves soļus. Tā atrodas blakus Tehnikuma ēkai, un, ja ārā ir vētra, līst lietus vai snieg sniegs, audzēkņi pēc zināšanām dodas pāri nelielam laukumam. Dienesta viesnīca ir izvietota četros stāvos, plašās, gaišās un labiekārtotās telpās.

Audzēkņi dzīvo pa divi katrā istabiņā. Dienesta viesnīcā ir pieejams bezvadu internets. Līdzīgi kā citās labās viesnīcās, dušas katrai istabiņai ir atsevišķi, tāpēc par to, ka būtu jāstāv garā rindā vai jādrebinās vēsos gaiteņos, nav jāraizējas. Katrā istabiņā ir ledusskapis un televizors. Katrā stāvā ir modernas un labiekārtotas virtuves, kuras audzēkņi izmanto ēdiena gatavošanai.

Dienesta viesnīcas pirmajā stāvā izvietota veļas mazgātava – tajā atrodas gan veļas mašīnas, gan veļas žāvētājs.

Ieejot dienesta viesnīcā, audzēkņus sagaida smaidoša sieviete, kas ir dienesta viesnīcas dežurante, kuru paši audzēkņi dēvē par komendanti. Dežurantes funkcijas ir būtiskas – uzraudzīt, lai kopmītnēs neienāktu svešinieki. Tāpat komendante kontrolē audzēkņu vakara gaitas. Papildus Dienesta viesnīcā tiek nodrošināta fiziskā apsardze, kuru veic Ventspils Tehnikuma drošības dienesta speciālisti.

Viesnīcas audzēkņiem tiek piedāvātas sporta, kultūras un karjeras izvēles aktivitātes, kas jau kļuvušas tradicionālas – galda spēļu turnīri, Pankūku cepšanas turnīri un citi.

Atbilstoši audzēkņu pieprasījumam pēc vietām dienesta viesnīcā, Ventspils Tehnikums īrē papildus vietas Ventspils Augstskolas dienesta viesnīcā, kurā pamatā tiek izvietoti pilngadīgie audzēkņi.

'Liels prieks sadarboties ar šiem jauniešiem, jo viņi visi ir tik atvērti un ieinteresēti darīt visu iespējamo, lai dzīve tehnikumā būtu interesanta, lai izdomātu dažādas iespējas saturīgi pavadīt brīvo laiku un, vajadzības gadījumā, mūsu uzdevums ir iedrošināt viņus būt atbildīgiem par savu dzīvi un rīcību.'

Sandra Kalnkaziņa
Izglītojamo atbalsta nodaļas (Dienesta viesnīcas) vadītāja
Dienesta viesnīcas līgums ar audzēkņiem
Dienesta viesnīcas norēķinu kārtība
Maksas pakalpojumu cenrādis

Ventspils Tehnikuma maksas pakalpojuma cenrādis noteikts Ministru Kabineta 2021. gada 25. februāra noteikumos Nr. 131 “Izglītības un zinātnes ministrijas padotībā esošo profesionālās izglītības iestāžu maksas pakalpojumu cenrādis”

Dalīties: