Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm notiks pludmales volejbola turnīrs - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm notiks pludmales volejbola turnīrs

Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm notiks pludmales volejbola turnīrs

Ceturtdien, 7. septembrī, plkst. 12.00 Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notiks “Pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm 2023”.

Sacensību mērķis ir popularizēt pludmales volejbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Aizraujošajās pludmales volejbola spēlēs piedalīsies komandas no 5 skolām – Ventspils 6.vidusskola, Ventspils 2.vidusskolas, Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, Ventspils 4.vidusskola un Ventspils Tehnikums.

Šādas sacensības pludmales volejbolā notiks jau trešo gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem zēnu konkurencē kļuva – Marks Samuilenko un Everts Riekstiņš no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, bet meiteņu grupā – Martina Bertāne un Elza Kozlova no Ventspils 4. vidusskolas.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi, un projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma sporta organizators
E-pasts:

Dalīties: