Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021 notiks 3×3 basketbola turnīrs - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021 notiks 3×3 basketbola turnīrs

Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021 notiks 3×3 basketbola turnīrs

Ceturtdien, 16. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā (Brīvības ielā 14) notiks “3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021”. Basketbola turnīra atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 13.00. Spēles notiks ierobežotā teritorijā, bet apmeklētāji tās varēs vērot aiz norobežotā spēles laukuma.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Aizraujošajās basketbola spēlēs piedalīsies komandas no 3 skolām – Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, Ventspils 4.vidusskola un Ventspils Tehnikums. Kopumā sacensībās piedalīsies 6 komandas – trīs no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas un divas no Ventspils Tehnikuma, bet viena no Ventspils 4.vidusskolas.

Šādas sacensības 3×3 basketbolā notiks jau otro gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas – 1. komanda, otro vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma – 1. komanda, bet trešo vietu Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas – 2. komanda.

Atgādinām, ka pavisam nesen – Ventspils 3×3 basketbola laukumā spēlēja Tokijas Olimpisko spēļu čempioni 3×3 basketbolā Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis. Vēlam visām komandām veiksmi, cīņas sparu un gūt pozitīvas emocijas!

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi. Projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma sporta organizators
E-pasts:

Dalīties: