Aizvadīts 3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021 - VENTSPILS TEHNIKUMS

Aizvadīts 3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021

Ceturtdien, 16. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā (Brīvības ielā 14) notika “3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021”.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Aizraujošajās basketbola spēlēs piedalījās komandas no 3 skolām – Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, Ventspils 4.vidusskola un Ventspils Tehnikums. Kopumā sacensībās piedalījās 5 komandas – divas komandas no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas un Ventspils Tehnikuma, bet viena komanda no Ventspils 4.vidusskolas.

FOTO GALERIJA

Komandas aizvadīja viena apļa turnīru – katra komanda sīvā cīņā izspēlēja spēli ar katru komandu. Par uzvarētājiem kļuva Ventspils 4.vidusskolas komanda, kuras sastāvā spēlēja – Rūdolfs Čakstiņš, Ričards Ruņģis, Salvis Garančs un Rihards Vašuks. Komandas treneris – Sandris Šteinbergs.

Otro vietu izcīnīja Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas 1.komanda – Toms Markuss Salnājs, Edgars Dāvids Borherts, Kristers Frīdenbergs un Markuss Liepiņš. Komandas treneri – Edīte Kaufmane-Gannusa un Jānis Zemels.

Trešo vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma 1.komanda – Rūdis Lasenbergs, Roberts Bērziņš, Ģirts Eglājs un Alekss Skripka. Komandas trenere – Ivita Zaķe.

Ceturtajā vietā ierindojās Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas 2.komanda un piektajā vietā Ventspils Tehnikuma 2.komanda.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Ventspils 4.vidusskolas audzēknis – Salvis Garančs, kurš balvā saņēma ielūgumu uz Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Starp spēlēm norisinājās konkurss, kurā ikvienam bija iespēja iegūt piemiņas balvas no Ventspils Tehnikuma.

Šādas sacensības 3×3 basketbolā notika jau otro gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas – 1.komanda, otro vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma – 1.komanda, bet trešo vietu Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas – 2.komanda.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi. Projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Ventspils Tehnikums saka paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai turnīrs veiksmīgi norisinātos! Paldies Olimpiskam centram “Ventspils” par sarūpēto dāvanu vērtīgākajam spēlētājam!