Ventspils Tehnikums paplašina sadarbības apvāršņus - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils Tehnikums paplašina sadarbības apvāršņus

Ventspils Tehnikums paplašina sadarbības apvāršņus

Ventspils Tehnikums un Latvijas aviokompānija Air Baltic Corporation AS (turpmāk tekstā – airBaltic) š.g. 15. septembrī tikšanās laikā pārrunāja iespējamos sadarbības virzienus.

Tikšanās laikā veiksmīgu pārrunu rezultātā izvirzīti 3 sadarbības virzieni, kas tuvākajā laikā tiks realizēti:

  1. Ventspils Tehnikuma audzēkņu prakses/ darba iespējas, ka arī tālākās karjeras izaugsmes un attīstības iespējas kompānijā airBaltic.
  2. Iespēja piedalīties informatīvās ekskursijās gan attālinātā, gan klātienes formātā.
  3. Open Event – iespēja iegūt plašāku skatījumu par airBaltic kompāniju un tās darbības virzieniem, piedaloties informatīvajās prezentācijās ar iespēju uzdot sev interesējošus jautājumus atsevišķā jautājumu sesijas laikā, kas tiktu organizēta ar airBaltic pārstāvjiem.

Par sadarbības virzienu realizēšanas uzsākšanu un turpmāko sadarbības modeli turpināsies pārrunas, par kurām noteikti informēsim.

Tikšanās laikā no Ventspils Tehnikuma piedalījās Antra Gārbena (Direktores vietniece), Kristīne Korņejeva (Direktores vietniece) un Rita Zingberga (Karjeras konsultante), savukārt, airBaltic pārstāvēja Sabīne Saliete-Rudzīte (Senior Talent Acquisition Specialist) un Everita Lempa (Talent Acquisition and Development Trainee).

airBaltic vērtības ir: Mēs nodrošinām. Mēs rūpējamies. Mēs augam. Šīs vērtības viennozīmīgi ir svarīgas arī Ventspils Tehnikumam, tādēļ šī sadarbība mums ir svarīga, ar mērķi nodrošināt mūsu audzēkņiem labākās iespējas profesionālai izaugsmei.

Aicinām noskatīties un iepazīt mūsu jaunā sadarbības partnera airBaltic ikdienu https://bit.ly/3tXpF04

Informāciju sagatavoja:
Dina Dāvida
Ventspils Tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: + 371 22113798
E-pasts:
Publicitātes foto: airBaltic

Dalīties: