Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā - VENTSPILS TEHNIKUMS

Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā

Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā

Ceturtdien, 7. septembrī Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notika “Pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm 2023”.

Aizraujošajās pludmales volejbola spēlēs piedalījās komandas no 5 skolām – Ventspils 6. vidusskolas, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma. Šogad sacensībās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 26 volejbola pāri!

Jauniešu grupā piedalījās 19 pāri – pieci pāri no Ventspils Tehnikuma, četri pāri no Ventspils 4. vidusskolas , Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 2. vidusskolas un divi no Ventspils 6. vidusskolas. Savukārt, jaunietēm sacensībās piedalījās 7 pāri – divi no Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un viens Ventspils Tehnikuma.

Jauniešu konkurencē godpilno pirmo vietu izcīnīja Guntis Freibergs un Kevins Krasons no Ventspils Tehnikuma, otro vietu izcīnīja Ventspils 4. vidusskolas audzēkņi Roberts Ofkants un Ričards Dans Vaisjūns, bet trešo vietu ieguva Ventspils Valsts 1. ģimāzijas audzēkņi Renarts Ruskulis un Kristers Frībenbergs.

Jaunietēm godpilno pirmo vietu izcīnīja Patrīcija Āboliņa un Elza Kozlova no Ventspils 4. vidusskolas, otro vietu izcīnīja Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas audzēknes Megija Mūrniece un Emīlija Baļķīte, bet trešo vietu ieguva Milana Sergejeva un Jana Pirvica no Ventspils 2. vidusskolas.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Elza Kozlova no Ventspils 4. vidusskolas un Guntis Freibergs no Ventspils Tehnikuma, kuri balvās saņēma ielūgumus uz Ventspils Ūdens Piedzīvojuma parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Starp spēlēm norisinājās konkurss, kurā ikvienam bija iespēja iegūt piemiņas balvas no Ventspils Tehnikuma.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi, un projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Ventspils Tehnikums saka paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai turnīrs veiksmīgi norisinātos! Paldies Olimpiskam centram “Ventspils” par sarūpētām dāvanām vērtīgākajiem spēlētājiem!

Informāciju sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma sporta organizators
E-pasts:

Dalīties: