Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā - VENTSPILS TEHNIKUMS

Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā

Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā

Ceturtdien, 8. septembrī Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notika “Pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm 2022”.

Aizraujošajās pludmales volejbola spēlēs piedalījās komandas no 5 skolām – Ventspils 6. vidusskolas, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma. Jauniešu grupā piedalījās 12 pāri – četri pāri no Ventspils 4. vidusskolas, trīs pāri no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un Ventspils Tehnikuma, pa vienam no Ventspils 6. vidusskolas un Ventspils 2. vidusskolas. Savukārt, jaunietēm sacensībās piedalījās 6 pāri – divi no Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils 2. vidusskolas, pa vienam no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un Ventspils Tehnikuma.

Jauniešu konkurencē godpilno pirmo vietu izcīnīja Marks Samuilenko un Everts Riekstiņš no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, otro vietu izcīnīja Ventspils 4. vidusskolas audzēkņi Ēriks Sanders un Konstantins Pampejevs, bet trešo vietu ieguva Ventspils Tehnikuma audzēkņi Klāvs Bogdanovs un Rainers Rajens Matisons.

Jaunietēm godpilno pirmo vietu izcīnīja Martina Bertāne un Elza Kozlova no Ventspils 4. vidusskolas, otro vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma audzēknes Arika Velde un Maija Šēne, bet trešo vietu ieguva Paula Niedoliņa un Laura Korņejeva no Ventspils 4. vidusskolas.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Martina Bertāne no Ventspils 4. vidusskolas un Everts Riekstiņš no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, kuri balvās saņēma ielūgumus uz Ventspils Ūdens Piedzīvojuma parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Starp spēlēm norisinājās konkurss, kurā ikvienam bija iespēja iegūt piemiņas balvas no Ventspils Tehnikuma.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi, un projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Ventspils Tehnikums saka paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai turnīrs veiksmīgi norisinātos! Paldies Olimpiskam centram “Ventspils” par sarūpētām dāvanām vērtīgākajiem spēlētājiem!

Informāciju sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma sporta organizators
E-pasts:

Dalīties: