Ventspils vidusskolu grupā zēniem notiks 3×3 basketbola turnīrs - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils vidusskolu grupā zēniem notiks 3×3 basketbola turnīrs

Ventspils vidusskolu grupā zēniem notiks 3×3 basketbola turnīrs

Ceturtdien, 15. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā (Brīvības ielā 14) notiks “3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2022”. Basketbola turnīra atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 12.00.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Basketbola sacensībās piedalīsies komandas no 5 skolām – Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, Ventspils 4.vidusskolas, Ventspils 6.vidusskolas, Ventspils 2.vidusskolas un Ventspils Tehnikuma.

Šādas sacensības 3×3 basketbolā notiek jau trešo gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem kļuva Ventspils 4.vidusskolas komanda, otro vietu izcīnīja Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, bet trešo vietu Ventspils Tehnikums.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi. Projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Vēlam visām komandām veiksmi, cīņas sparu un gūt pozitīvas emocijas!

Dalīties: