Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā - VENTSPILS TEHNIKUMS

Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā

Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā

Ceturtdien, 9. septembrī Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notika “Pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm 2021”.

Aizraujošajās pludmales volejbola spēlēs piedalījās komandas no 4 skolām – Ventspils 6.vidusskolas, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, Ventspils 4.vidusskolas un Ventspils Tehnikuma. Jauniešiem kopā piedalījās deviņi pāri, trīs no Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, pa diviem no Ventspils 6.vidusskolas, Ventspils 4.vidusskolas un Ventspils Tehnikuma. Jaunietēm sacensībās piedalījās seši pāri, trīs no Ventspils Tehnikuma un pa vienam no Ventspils 6.vidusskolas, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, Ventspils 4.vidusskolas.

Jauniešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Ēriks Sanders un Konstantins Pampejevs no Ventspils 4.vidusskolas, otro vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma audzēkņi Jānis Lancmanis un Klāvs Bogdanovs, bet trešo vietu ieguva Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas audzēkņi Everts Riekstiņš un Adrians Visockis-Rubenis.

Jaunietēm pirmo vietu izcīnīja Beāte Liepājniece un Anija Paula Ozoliņa no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, otro vietu izcīnīja Martina Bertāne un Dana Irbe no Ventspils 4.vidusskolas, bet trešo vietu ieguva Ventspils Tehnikuma audzēknes Sabīne Salnāja un Justīne Jaunzeme.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Beāte Liepājniece no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas un Ēriks Sanders no Ventspils 4.vidusskolas, kuri balvās saņēma ielūgumus uz Ventspils Piedzīvojuma parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Starp spēlēm norisinājās konkurss, kurā ikvienam bija iespēja iegūt piemiņas balvas no Ventspils Tehnikuma.

Turnīra uzvarētāji – jaunieši un jaunietes – ieguva iespēju piedalīties Latvijas Skolu Sporta Federācija rīkotajās sacensībās “Latvijas Skolēnu 75.spartakiāde pludmales volejbolā”, kas norisināsies š.g. 17. septembrī Siguldā.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi, un projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Ventspils Tehnikums saka paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai turnīrs veiksmīgi norisinātos! Paldies Olimpiskam centram “Ventspils” par sarūpētām dāvanām vērtīgākajiem spēlētājiem!

FOTO galerija no pasākuma šeit

Informāciju sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma sporta organizators
E-pasts:

Titulbilde: Ventspils hronikas arhīvs

Dalīties: