Ventspils Tehnikumā ieskandināts jaunais mācību gads - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils Tehnikumā ieskandināts jaunais mācību gads

Ventspils Tehnikumā ieskandināts jaunais mācību gads

Zinību dienas svētki iesākās ar pedagogu tikšanos Ventspils Tehnikuma kafejnīcā “Akvārijs”, kurā direktore svinīgi uzrunāja pedagogus un ieskicēja jaunā mācība gada izaicinājumus, kā arī uzsvēra komandas spēku. Tikšanās laikā kolēģi tika iepazīstināti ar jaunajiem pedagogiem – 5 vidējās vispārējās izglītības un 2 profesionālās izglītības pedagogi, kuri jaunajā mācību gadā kuplinās Ventspils Tehnikuma komandu.

Svētku turpinājumā grupu audzinātāji tikās ar pirmā kursa izglītojamiem un iepazīstināja ar Ventspils Tehnikuma mācību procesu, telpām un atbildēja uz izglītojamo interesējošajiem jautājumiem.

Zinību dienas svinīgais pasākums sākās plkst. 12.00 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā ar direktores Kristīnes Vāgneres-Davidovas svinīgo uzrunu, uzsverot šo svētku nozīmīgumu: “Šogad 1. septembrī mums ir īpaši nozīmīgs notikums. Tad kad Latvija svinēja – 100, Ventspils Tehnikums saņēma dāvanā skolas himnu – savu, mūsējo! Savukārt, kad skolai ir sācies 115. gads, Ventspils Tehnikums ir saņēmis dāvanā – skolas karogu!”

Ar jaunā skolas karoga ienešanu, skanot skolas himnai, nostiprināta Ventspils Tehnikuma identitāte – savs karogs, sava himna un savas tradīcijas. Svētki turpinājās gan ar direktores uzrunu izglītojamiem, gan jauno pedagogu sveikšanu un Ventspils Tehnikuma pašpārvaldes apsveikumu Zinību dienā. Svētkus noslēdza grupas “Riga Reggae” muzikālais sveiciens.

Direktore Kristīne Vāgnere-Davidova: “Man ir liels prieks par Jūsu izvēli par labu Ventspils Tehnikumam. Man ir prieks par pedagogiem, kuri ir šīs skolas zelta fonds, kas papildinās – pievienojoties jauniem pedagogiem un pilnveidojās – apgūstot jaunas prasmes un zināšanas!”

Svētku laikā īpaši tika godināta Ventspils Tehnikuma direktore Kristīne Vāgnere-Davidova, saņemot Ventspils valstspilsētas pašvaldības atzinības rakstu par ieguldījumu profesionālās izglītības attīstībā un pilsētas kopējās izglītības politikas veidošanā Ventspilī. Atzinības rakstu pasniedza Ventspils valstspilsētas domes priekšsēdētājs J. Vītoliņš, kurš svinīgā uzruna uzsvēra direktores ieguldījumu un sasniegumus 10 darba gados Ventspils Tehnikumā.

1. kursa audzēkņiem jaunajā mācību gadā norisinājās adaptācijas nedēļa, kā laikā notika dažādas aktivitātes, iekārtošanās dienesta viesnīcā, iepazīšanās ar skolas vadību, audzinātājiem un sporta dienas pārgājiens – saliedēšanās pasākums.

2021./2022. mācību gadā Ventspils Tehnikumā mācīsies 767 audzēkņi, no tiem 274 audzēkņi uzsāks mācības 1. kursā. Ventspils Tehnikums mācību gadu uzsāk ar 40 izglītojamo grupām un vairāk kā 100 darbiniekiem.

Direktore Kristīne Vāgnere-Davidova: “Šis mācību gads mums ir paredzēts ar daudz dažādām lielām, nopietnām lietām un jautājumiem, gan ar attīstības stratēģiju, gan ar jaunām izglītības programmu izstrādāšanām, gan ar skolas akreditāciju. Es esmu pārliecināta, ka visus šos izaicinājumus, kas mums ir kopīgi darāmi, mēs izdarīsim! Mums tas kopīgi izdosies!”

Aktualitātes un jaunākā informācija pieejama Tehnikuma mājas lapā: www.ventspilstehnikums.lv un sociālo tīklu kontos – “Facebook” un “Instagram”.

Informāciju sagatavoja:
Dina Dāvida
Ventspils Tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: + 371 22113798
E-pasts:

Dalīties: