Mūsu audzēkņi apmeklē izstādi TechIndustry - VENTSPILS TEHNIKUMS

Mūsu audzēkņi apmeklē izstādi TechIndustry

Mūsu audzēkņi apmeklē izstādi TechIndustry

No 19. līdz 21. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notika starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2022”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā. Pasākumu apmeklēja arī mūsu audzēkņi.

Izstādes laikā audzēkņiem bija iespējams iepazīt plašo risinājumu klāstu metālapstrādei, metālizstrādājumu ražošanai, mašīnbūvei, būvniecībai, automatizācijai, elektronikai, elektrotehnikai, autoservisiem, ceļu un tiltu celtniecībai, kuģu, dzelzceļu un avio būvei, lauksaimniecībai, ūdensapgādei, siltumapgādei un citiem saistīto nozaru uzņēmumiem.

Tāpat apskatei un arī izmēģināšanai bija pieejamas grandiozas iekārtu un tehnoloģiju demonstrācijas. Paši audzēkņi izstādes apmeklējumu atzīst kā ļoti interesantu un noderīgu:

“Vērtīgākie ieguvumi bija iespēja uzklausīt cilvēkus, kas šajā jomā jau ir profesionāļi, uzzināt daudz jaunus trikus, lai ietaupītu laiku”,

“Ieguvu lielāku priekšstatu par instrumentiem un iekārtām, tas var palīdzēt tālākajā darbā”,

“Ar iegūtām zināšanām varētu atvieglot dažādus procesus”,

“Redzēju, kā notiek lāzera griešana, kā darbojas robotizētas iekārtas. Daudz jaunu, neredzētu metāla apstrādes instrumentu.”

Informāciju sagatavoja:
Evita Roģe
Mūžizglītības un karjeras izglītības centra vadītāja
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts:

Dalīties: