Noskaidroti uzvarētāji Ventspils 3×3 basketbola turnīrā - VENTSPILS TEHNIKUMS

Noskaidroti uzvarētāji Ventspils 3×3 basketbola turnīrā

Noskaidroti uzvarētāji Ventspils 3×3 basketbola turnīrā

Ceturtdien, 15. septembrī, Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē notika “3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2022”.

Sākotnēji turnīra norises vieta bija paredzēta Ventspils 3×3 basketbola laukumos (Brīvības ielā 14), diemžēl slikto laikapstākļu dēļ, turnīrs tika aizvadīts iekštelpās.

Aizraujošajās basketbola spēlēs piedalījās komandas no 4 skolām – Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma. Kopumā sacensībās piedalījās 5 komandas – divas komandas no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un pa vienai no Ventspils Tehnikuma, Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils 2. vidusskolas.

Komandas aizvadīja viena apļa turnīru – katra komanda sīvā cīņā izspēlēja spēli ar katru komandu. Par uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 1. komanda, kuras sastāvā spēlēja – Toms Markuss Salnājs,  Markuss Liepiņš, Ričards Bambis un Renarts Ruskulis. Komandas treneris – Jānis Zemels.

Godpilno otro vietu izcīnīja Ventspils Tehnikuma komanda – Roberts Bērziņš, Janeks Tolks, Samuels Bondars un Elans Bieža. Komandas trenere – Ivita Zaķe.

Trešajā vietā ierindojās Ventspils 4. vidusskola – Mikuss Zernevics, Robets Čakstiņš, Ernests Punktiņš un Matīss Mažrims. Komandas trenere – Amanda Sorokina.

Ceturtajā vietā – Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 2. komanda un piektajā vietā – Ventspils 2. vidusskolas komanda.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas audzēknis – Ričards Bambis, kurš balvā saņēma ielūgumu uz Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Starp spēlēm norisinājās konkurss, kurā ikvienam bija iespēja iegūt piemiņas balvas no Ventspils Tehnikuma.

Šādas sacensības 3×3 basketbolā notika jau trešo gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem kļuva Ventspils 4. vidusskolas komanda, otrajā vietā – Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 1.komanda un trešajā vietā – Ventspils Tehnikuma 1. komanda.

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi. Projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Ventspils Tehnikums saka paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai turnīrs veiksmīgi norisinātos! Paldies Olimpiskam centram “Ventspils” par sarūpēto dāvanu vērtīgākajam spēlētājam!

Informāciju sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma sporta organizators
E-pasts:

Dalīties: