Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs jauniešiem un jaunietēm - VENTSPILS TEHNIKUMS

Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs jauniešiem un jaunietēm

Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs jauniešiem un jaunietēm

Trešdien, 25.maijā Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notika pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm.

Pludmales volejbola spēlēs piedalījās komandas no 4 skolām – Ventspils 6.vidusskolas, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas, Ventspils 4.vidusskolas un Ventspils Tehnikuma. Zēnu grupā piedalījās 12 pāri: 4 no Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, 1 no Ventspils 6.vidusskolas, 4 no Ventspils 4.vidusskolas un 3 no Ventspils Tehnikuma. Meiteņu grupā sacensībās piedalījās 4 pāri: 1 no Ventspils Tehnikuma, 2 no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas un 1 no Ventspils 4.vidusskolas.

Jauniešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Markuss Cibuks un Mārcis Mārtiņš Bartaševics no Ventspils Tehnikuma, otro vietu ieguva Ventspils 4. Vidusskolas audzēkņi Dāvids Lerhs un Ričards Dans Vaisjūns, trešā vieta – Ērikam Sanderam un Konstantinam Pompejevam no Ventspils 4. vidusskolas.

Jaunietēm pirmo vietu izcīnīja Beāte Liepājniece un Anija Paula Ozoliņa no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, otro vietu ieguva Naomia Rozentāle un Megija Mūrniece no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, bet trešo vietu – Ventspils Tehnikuma audzēknes Arika Velde un Kate Freināte.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Anija Paula Ozoliņa no Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas un Mārcis Mārtiņš Bartaševics no Ventspils Tehnikuma, kuri balvās saņēma ielūgumus uz Ventspils Ūdens Piedzīvojuma parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators.

Ventspils Tehnikums saka paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, atbalstītājiem un visiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai turnīrs veiksmīgi norisinātos!

Paldies Olimpiskam centram “Ventspils” par sarūpētām dāvanām vērtīgākajiem spēlētājiem!

Informāciju sagatavoja:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma
Sporta pedagogs un organizators
E-pasts:

Dalīties: