Notikusi Latvijas Darba devēju konfederācijas apbalvošanas ceremonija - VENTSPILS TEHNIKUMS

Notikusi Latvijas Darba devēju konfederācijas apbalvošanas ceremonija

Notikusi Latvijas Darba devēju konfederācijas apbalvošanas ceremonija

Latvijas Darba devēju konfederācija jau ceturto gadu 02.05.2022. organizē apbalvošanas ceremoniju, kurā paldies tiek teikts uzņēmumiem, kas ir bijuši tik atsaucīgi un īsteno darba vidē balstītas mācības un mācību prakses, dodot iespēju profesionālo skolu audzēkņiem praktizēties reālā uzņēmumu vidē.

Apbalvošanas ceremonija notika 02.05.2022. Rīgas Motormuzejā.

Apbalvošana notika divās nominācijās:

  1. Labākie prakšu uzņēmumi 2021. gadā;
  2. labākie darba vidē balstītu mācību uzņēmumi 2021. gadā.

Nominanti un balvas saņēmēji kategorijā: Labākie prakšu uzņēmumi 2021.gadā:

Nominanti Kurzemes reģionā: SIA „FIX”, SIA Volts-1, SIA Skandi motors, SIA “Profline”

Nominants un balvas Labākais mācību prakšu uzņēmums Kurzemes reģionā 2021.gadā saņēmējs: SIA Air Baltic Training – Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic meitas uzņēmums airBaltic Training piedāvā plašu aviācijas apmācību pakalpojumu klāstu. Apmācības centrs ir aprīkots ar dažādiem simulatoriem, datorizētām un ērtām klasēm. Uzņēmumā prakses realizē Liepājas Valsts tehnikuma topošie gaisa kuģa mehāniķi.

Projekta ietvaros tiek organizētas darba vidē balstītas mācības uzņēmumos. Lai darba vidē balstītas mācības varētu īstenot – uzņēmumiem ir savi darbinieki, kuri uzņēmumā tieši darbojas ar audzēkņiem un māca viņiem prasmes, šiem meistariem ir jāapgūst pedagoģiskā kompetence.

Raksts turpinās pēc foto galerijas

Uzņēmumi darba vidē balstītu mācību laikā audzēknim maksā stipendiju vai arī jau mācību laikā slēdz ar audzēkni darba līgumu. Kā arī, darba vidē balstītu mācību laikā, uzņēmi civiltiesiski apdrošina audzēkni. Tas ir tas, par ko Latvijas Darba devēju konfederācijas vēlas teikt – paldies, jo visi šie darbi ir uzņēmumam jānodrošina, papildus tai atbildībai, kuru viņi uzņemas par audzēkni, kas nonāk darba vidē balstītās mācībās uzņēmumā.

Nominanti un balvas saņēmēji kategorijā:  Labākais darba vidē balstītu mācību  uzņēmums 2021.gadā:

Nominanti Kurzemes reģionā: SIA ERGO E.B.F., SIA LANOS, SIA AGB Serviss, SIA LSEZ Jensen Metal

Nominants un balvas Labākais darba vidē balstītu mācību uzņēmums Kurzemes reģionā 2021.gadā saņēmējs: SIA LĀDE – Autorizētais Peugeot, Citroen servisa pārstāvis Liepājā,  autoserviss jebkura veida automašīnām, ilglaicīgi sadarbojas ar  Liepājas Valsts tehnikumu. Darba vidē balstītas mācības uzņēmumā ir realizējuši jau daudzi topošie automehāniķi.

Apbalvošanas ceremoniju tapusi: Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta projekta “Profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītas mācībās un mācību praksēs uzņēmumos” ietvaros un ar uzņēmumu: 8 CBR ; INTELLITECH; Pavasaris Housing; PPP; Laflora; Mītavas elektra; KMK auto; Leax; Inchcape motors Latvija; Binders; Orkla; Fotorobs, pasākuma foto nodrošināja Toms Norde.

Īpašu paldies vēlamies teikt CSDD par iespēju izmantot Rīgas Motormuzeju apbalvošanas ceremonijas rīkošanai.

Lielu paldies sakām Dacei  Pāvelai Rīgas Motormuzeja mārketinga cilvēkam – par sadarbību šī pasākuma tapšanā!

Latvijas Darba devēju konfederācija augsti novērtē CSDD kā Latvijas Darba devēju konfederācijas biedru, kā arī šis pasākums atbalsta CSDD iniciatīvas – aicināt nebraukt alkohola reibumā un ievērot ceļus satiksmes noteikumus!

Uz tikšanos nākamgad “Dari un mācies – viss tikai sācies!” apbalvošanas ceremonijā 2022!

Informāciju sagatavoja:
Evita Roģe
Ventspils Tehnikuma
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts:

Dalīties: