Rudens kokteiļu meistarklase - VENTSPILS TEHNIKUMS

Rudens kokteiļu meistarklase

Rudens kokteiļu meistarklase

Aicinām piektdien, 4. novembrī uz meistarklasi “Rudens kokteiļi”, lai apgūtu jaunas prasmes un iemaņas kokteiļu pagatavošanā. Pēc meistarklases varēsiet demonstrēt savas prasmes kokteiļu pagatavošanā, pārsteidzot savus ģimenes locekļus vai draugus ar gardiem un rudenīgiem kokteiļiem, uzrīkojot pasākumu mājās vai ciemojoties.

Brīvā un draudzīgā gaisotnē gatavosim siltus un aukstus alkoholiskus un bezalkoholiskus kokteiļus – gūsim jaunas zināšanas, mācīsimies paši gatavot kokteiļus, degustēsim tos un vienkārši lieliski pavadīsim laiku.

Meistarklasi vadīs atraktīvi un profesionāli bārmeņi – Pēteris Repečko no “Balzambāra” un Rihards Onzuls, Jim Beam/ Maker’s Mark vēstnieks.

Meistarklase notiks 4. novembrī plkst. 17.30, Ventspils Tehnikumā.

Dalības maksa – 40 eiro (cenā iekļauts viss nepieciešamais kokteiļu pagatavošanai). Līdzi ņemam labu garastāvokli un tiekamies jau pavisam drīz meistarklasē “Rudens kokteiļi”!

Aicinām pieteikties, izmantojot saiti: https://bit.ly/3gEX6l8.

Detalizētāku informāciju par nodarbības norisi un pārējām aktivitātēm pieaugušo izglītībā, var saņemt Ventspils Tehnikuma Mūžizglītības un karjeras izglītības centrā, zvanot pa tālruni 25709377 vai rakstot e-pastu .

Plašāka informācija par iespējām, Ventspils Tehnikuma piedāvājumiem un citiem jaunumiem pieejama Ventspils Tehnikuma tīmekļa vietnē https://www.ventspilstehnikums.lv/  un sociālo tīklu kontos – “Facebook” un “Instagram”.

Informāciju sagatavoja:
Evita Roģe
Ventspils Tehnikuma
Mūžizglītības un karjeras izglītības centra vadītāja
Tālr.nr.: +371 25709377
E-pasts:

Dalīties: