Ventspils Tehnikuma topošie automehāniķi piedalījās meistarklasē - VENTSPILS TEHNIKUMS

Ventspils Tehnikuma topošie automehāniķi piedalījās meistarklasē

Capture IMG-20180118-WA0000

Ventspils Tehnikums izglītības programmas “Autotransports” kvalifikācijas “Automehāniķis” 2018. gada 18. janvārī visu kursu audzēkņi piedalījās meistarklasē “Es- Automehāniķis”, kas norisinājās tehnikuma mācību telpās.

Meistarklases apmeklējuma mērķis bija sagatavoties darba tirgus mainīgajiem darba apstākļiem, uzsverot katra paša rīcības un sevis pilnveidošanas nozīmīgumu, lai spētu konkurēt un būtu pieprasīts darba tirgū.

Meistarklases laikā jaunieši iepazinās ar inovācijām eļļas produktu attīstībā un piedāvājumos; uz īpašā pārvietojamā stenda veica eksperimentus ar specializētiem eļļas produktiem, lai padziļinātu interesi un IMG-20180118-WA0003izprastu likumsakarības starp labu un kvalitatīvu produktu. Meistarklases noslēgumā visi audzēkņi aizpildīja pašvērtējuma anketas, lai pārdomātu ieguvumus no šāda veida nodarbībām un izvērtētu katra paša nepieciešamību kļūt par profesionāli.

Ventspils Tehnikuma audzēkņi par šo iespēja bija ļoti priecīgi un apmierināti.

Vērtīgais pasākums notika pateicoties projektam Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Informāciju sagatavoja: Solvita Pleinica Ventspils Tehnikuma sabiedrisko attiecību speciāliste Tālrunis: + 371 22007768 E-pasts:

Dalīties: