Aizvadīts Ventspils Tehnikuma Valentīna dienas volejbola turnīrs - VENTSPILS TEHNIKUMS

Aizvadīts Ventspils Tehnikuma Valentīna dienas volejbola turnīrs

Aizvadīts Ventspils Tehnikuma Valentīna dienas volejbola turnīrs

Otrdien, 7. februārī, Sporta namā “Centrs” hallē notika ikgadējais Ventspils Tehnikuma “Valentīna dienas” volejbola turnīrs.

Sacensību mērķis ir popularizēt volejbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils Tehnikuma izglītojamo vidū.

Kopumā sacensībās piedalījās 9 komandas, kurās spēlēja izglītojamie, kuri mācās Ventspils Tehnikumā no 1. līdz 4. kursam. Šogad turnīrā piedalījās vislielākais komandu skaits, kā arī pulcēja kuplāko dalībnieku skaitu, kas tikai apliecina, ka volejbols Ventspils Tehnikuma izglītojamajiem ir populārs sporta veids.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda “4.kurss”, kuri finālspēlē ar rezultātu 25:13 uzvarēja komandu “TEAM ZAĶE”. Spēlē par trešo vietu pārāki bija komanda “Bez nosaukuma”, kas ar rezultātu 15:13 uzvarēja komandu “Ozoliņi”.

  1. vietas ieguvēji komanda “4.kurss”: Arika Velde (TPK_19), Mārcis Mārtiņš Bartaševics (MT_19), Gvido Kleins (TPK_19), Markuss Cibuks (PT_19) un Martins Niks Gūtmanis (RP_19).
  2. vietas ieguvēji komanda “TEAM ZAĶE”: Rainers Rajens Matisons (IT_20), Sandris Krauze (IT_19), Andis Grubenbergs (A-220, Aksels Prols (A-22) un Krists Kliemanis (MST_22).
  3. vietas ieguvēji komanda “Bez nosaukuma”: Markos Andersons (MST_21), Markuss Vimbsons (MST_21), Kate Freināte (PRP_21), Alvis Bronka (P_19) un Matīss Fesenko (E-22).

Raksts turpinās pēc foto galerijas

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta TPK_19 grupas audzēkne Arika Velde, kura balvā saņēma ielūgumu uz Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Ventspils Tehnikumā izglītojamajiem ir iespēja apmeklēt interešu izglītības programmas sporta nodarbības volejbolā, kuras vada lieliskais treneris Edgars Zviedrāns, kura vadmotīvs ir palīdzēt jauniešiem iemīlēt šo interesanto, taktisko un dinamisko sporta veidu!

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos turnīrā, kā arī turnīra atbalstītājiem! Uz tikšanos nākamajos turnīros!

Papildus informācija:
Ivita Zaķe
Ventspils Tehnikuma
Sporta organizatore
E-pasts:

Dalīties: