Jēra gaļas gatavošanas meistarklase - VENTSPILS TEHNIKUMS

Jēra gaļas gatavošanas meistarklase

Jēra gaļas gatavošanas meistarklase

Ventspils Tehnikums jauno meistarklašu sezonu atklāj ar sen gaidītu un īpašu meistarklasi, kurā ikvienam virtuozam, kuram patīk aktīvi rosīties virtuvē un atklāt jaunas receptes būs iespēja smelties iedvesmu un atklāt jēra gaļas pagatavošanas noslēpumus.

Izcili pagatavotas jēra gaļas meistarību Jums atklās neviens cits kā izcilais šefpavārs Žanis-Raivo Behmanis!

SIA “Meisons KVII” šefpavārs Žanis-Raivo Behmanis 4 akadēmisko stundu meistarklasē demonstrēs un kopā ar meistarklases dalībniekiem aizraujošā gaisotnē gatavos 3 jēra gaļas ēdienus – auksto uzkodu, silto uzkodu un pamatēdienu. Lai novērtētu veikumu, katrs pagatavotais ēdiens tiks arī degustēts.

Visu 3 ēdienu gatavošanā tiks aktīvi iesaistīts ikviens dalībnieks, lai pēc meistarklases varētu savas prasmes demonstrēt arī savā virtuvē un iepriecināt gan savu mīļos, gan arī viesus. Meistarklases beigās dalībnieki saņems apliecību par kursa apmeklēšanu.

Nenokavē iespēju un piesakies meistarklasei: https://bit.ly/3HfObjO

Pieteikšanās meistarklasei iespējama līdz 2023. gada 17. februārim.

Meistarklase notiks 21. februārī plkst. 17.15, Ventspils Tehnikumā.

Dalības maksa – 45 eiro (iekļauts viss nepieciešamais ēdienu pagatavošanai). Līdzi ņemam labu garastāvokli un tiekamies jau pavisam drīz meistarklasē!

Detalizētāku informāciju par meistarklasēm un citām aktivitātēm pieaugušo izglītībā, var saņemt Ventspils Tehnikuma Mūžizglītības un karjeras izglītības centrā, zvanot pa tālruni 25709377 vai rakstot e-pastu .

Plašāka informācija par iespējām, Ventspils Tehnikuma piedāvājumiem un citiem jaunumiem pieejama Ventspils Tehnikuma tīmekļa vietnē www.ventspilstehnikums.lv un sociālo mediju kontos – “Facebook” un “Instagram”.

Informāciju sagatavoja:
Dina Dāvida
Ventspils Tehnikuma
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.nr.: +371 25709377
E-pasts:

Dalīties: